کیسه های بلند کردن زیر آب بالش، دستگاه های بادکنکی دریایی با عملکرد بالا هستند که برای بلند کردن زیر آب، شناور کردن کشتی، تغییر موقعیت تجهیزات زیر آب طراحی شده اند.و عملیات با کمک شناور در محیط های پیچیده دریایی. با استفاده از تقویت پارچه مصنوعی چند لایه ای که در لاستیک درجه دریایی گنجانده شده اند ، این کوله های هوا مقاومت کششی برتر ، انعطاف پذیری کنترل شده ،و دوام استثنایی در برابر آب دریا، خشکی و فشار هیدروستاتیک.
موجود در اندازه های سفارشی از 0.5 m × 1 m تا 3 m × 5 m، کیسه های بلند کردن زیر آب بالش می توانند ظرفیت بارگیری را از 1 تن تا بیش از 100 تن، بسته به پیکربندی، پشتیبانی کنند.فشار تورمطراحی بالش شکل آنها تضمین توزیع فشار یکنواخت، جلوگیری از تغییر شکل محلی و ارائه شناوری پایدار حتی در شرایط ناهموار یا خشن دریای.
کوله های هوا برای هر دو برنامه نجات در مقیاس کوچک و مهندسی زیردریایی سنگین مناسب هستند. طراحی انعطاف پذیر آنها اجازه می دهد کنترل شناور دقیق، اجازه می دهد تا اپراتورها را به بلند کردن، ثبات،یا تغییر مکان کشتی های زیر آب و تجهیزات با حداقل استرس ساختاریدر مقایسه با پونتون های سفت یا بلند کردن بر اساس جرثقیل، کیسه های بلند کردن زیر آب کم می کنند هزینه های بسیج، عملیات را تسریع می کنند و راه حل های قابل استفاده مجدد و سازگار برای کشتی سازی را فراهم می کنند.اپراتورهای نجات، و پیمانکاران خارج از کشور.
یک پیمانکار نجات در جنوب شرقی آسیا مأمور بود که یک کشتی ماهیگیری ۳۵۰ تنی را که پس از طوفان شدید در آب های کم عمق ساحلی به جزایی غرق شده بود، نجات دهد.کشتی روی یک قعر خامه ای قرار داشت که نقاط پشتیبانی نامناسب داشتمشتری نیاز به یک راه حل قادر به ارائه بلند کردن تدریجی و کنترل شده در حالی که به حداقل رساندن فشار بر بدن و اطمینان از ایمنی غواص دارد.
شرکت Hongruntong Marine مجموعه ای از کیسه های بلند کردن زیر آب بالش را برای بلند کردن با دقت بالا عرضه کرد.هر کوله هوا به طور استراتژیک در زیر بدنه در نقاط کلیدی ساختاری قرار گرفته بود تا بار بلند را به طور مساوی توزیع کندپیش از تعینات، محاسبات دقیق شناور و روش های انفجاری مرحله ای به اپراتور ارائه شد، که اطمینان از شناور شدن بدون تغییر ناگهانی یا شیفت شدن را تضمین می کند.
در طول عملیات، کوله های هوایی به تدریج بلند می شدند تا به تدریج کشتی را از قعر دریا بالا ببرند. شکل بالش اجازه می داد تا توزیع فشار در طول بدنه،سازگاری با زمین های نامنظم زیر آبعملیات در عرض 12 ساعت به طور ایمن به پایان رسید و همان کوله های هوا برای وظایف اضافی شناور شدن کشتی در آب های مجاور مجدداً استفاده شدند. مشتری گزارش داد که ایمنی افزایش یافته است.کاهش هزینه های عملیاتی، و تکرار پذیری بالا، که اثربخشی کیسه های بلند کردن زیر آب بالش را در عملیات نجات تأیید می کند.
| نام محصول | کوله های هوایی قایق |
|---|---|
| مواد اولیه | پارچه پوشش PVC درجه بالا |
| نوع | بالش |
| اندازه | 500kg، 1000kg، 5000kg، 10000kg و غیره |
| ضخامت | 0.4-1.2mm، یا به عنوان درخواست |
| رنگ | زرد، آبی، سیاه و غیره |
| تراکم | 0.33-0.9g/cm3 |
| عامل ایمنی | 7:1 |
| لوازم | دریچه، لوله بادکنکی، مواد تعمیر |
| OEM | خوش اومدي |
| تضمین | سه سال |
| تحمل | ±0.03 در چگالی، ±0.2 mm در ضخامت، ±0 تا +3 mm در عرض، ±0 تا +3 mm در طول |
| مدل | ظرفیت (کیلوگرم) | ظرفیت (پوند) | طول (ملی متر) | عرض (ملی متر) |
|---|---|---|---|---|
| HM-ULB100 | 100 | 220 | 1,020 | 760 |
| HM-ULB250 | 250 | 550 | 1,320 | 820 |
| HM-ULB500 | 500 | 1,100 | 1,300 | 1,200 |
| HM-ULB1000 | 1,000 | 2,200 | 1,550 | 1,420 |
| HM-ULB2000 | 2,000 | 4,400 | 1,950 | 1,780 |
| HM-ULB3000 | 3,000 | 6,600 | 2,900 | 1,950 |
| HM-ULB5000 | 5,000 | 11,000 | 3,230 | 2,030 |
توجه: اندازه های دیگر را می توان بر اساس الزامات سفارشی کرد.