| isim | Girdi yük testi su torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Yük hücresi | 10-150 Ton |
| Kapasite | 1T - 150T |
| İsim | Girdi yük testi su torbaları |
|---|---|
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Yük hücresi | 10-150 Ton |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| İsim | Yük testi su torbaları |
|---|---|
| Katmanlar | 1-6ply veya istek olarak |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Renk | Siyah, sarı, turuncu veya istek olarak |
| Kullanım | Ağırlık Testi |
| Ürün adı | Su ağırlığı torbası |
|---|---|
| Katmanlar | 1-6ply veya istek olarak |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Yük hücresi | 10-150 Ton |
| Kapasite | 1T - 150T |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Ürün adı | Denizci hava yastığı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Çekme NR |
| İç katman | Doğal kauçuk |
| Dış katman | Doğal kauçuk |
| Çap | 0.5M-3.0M veya İstek Olarak |
| İsim | Sualtı Hava Taşıma Çantaları |
|---|---|
| Malzeme | En iyi PVC kaplama kumaşı |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Katmanlar | 1-6ply veya istek olarak |
| Özellik | Üstün yüzdürme |
| Ürün Adı | Yüzdürme çantaları |
|---|---|
| Özellik | Üstün Yüzdürme |
| Malzeme | Üst Çentik PVC kaplama kumaş |
| Kalınlığı | 0,4 mm-2,5 mm veya İstek Olarak |
| Renk | Siyah, Sarı, Turuncu veya İstek Olarak |
| İsim | Yük testi su torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| Takviye | Naylon kumaş |
| Katmanlar | 1-6ply veya istek olarak |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Adı | Yük testi su torbaları |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Katmanlar | 1-6 Kat veya İstek Olarak |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |