| نام | کیسه های آب برای آزمایش بار جرثقیل |
|---|---|
| مادی | PVC Top Notch |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm یا به عنوان درخواست |
| لودسل | 10-150 تن |
| ظرفیت | 1T - 150T |
| نام | کیسه های آب برای آزمایش بار جرثقیل |
|---|---|
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm یا به عنوان درخواست |
| لودسل | 10-150 تن |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| مواد | PVC Top Notch |
| نام | کیسه های آب برای آزمایش بار |
|---|---|
| لایه | 1-6ply ، یا به عنوان درخواست |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm یا به عنوان درخواست |
| رنگ | سیاه ، زرد ، نارنجی یا به عنوان درخواست |
| استفاده | تست وزن |
| نام محصول | کیسه وزن آب |
|---|---|
| لایه | 1-6ply ، یا به عنوان درخواست |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm یا به عنوان درخواست |
| لودسل | 10-150 تن |
| ظرفیت | 1T - 150T |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| ویژگی | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| مواد | پارچه روکش پی وی سی |
| ظرفیت بالابری | 200 کیلوگرم تا 50 تن |
| نام محصول | کوله هواپیمایی دریایی |
|---|---|
| مواد | NR با کشش بالا |
| لایه داخلی | لاستیک طبیعی |
| لایه خارجی | لاستیک طبیعی |
| قطر | 0.5M-3.0M یا به عنوان درخواست |
| نام | کیسه های هواپیمایی زیر آب |
|---|---|
| مادی | پارچه پوشش PVC با کیفیت بالا |
| ظرفیت بلند کردن | 200 کیلوگرم تا 50 تن |
| لایه | 1-6ply ، یا به عنوان درخواست |
| نشان | شناوری برتر |
| نام محصول | کیسه های شناور |
|---|---|
| ویژگی | شناور بودن فوق العاده |
| مواد | پارچه روکش PVC درجه یک |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm، یا به عنوان درخواست |
| رنگ | سیاه، زرد، نارنجی، یا به عنوان درخواست |
| نام | کیسه های آب برای آزمایش بار |
|---|---|
| مادی | PVC Top Notch |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| لایه | 1-6ply ، یا به عنوان درخواست |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm یا به عنوان درخواست |
| نام | کیسه های آب برای آزمایش بار |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| لایه های | 1-6Ply، یا به عنوان درخواست |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |