| naam | Waterzakken voor kraanbelastingstests |
|---|---|
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Laadcel | 10 tot 150 ton |
| Capaciteit | 1T - 150T |
| Naam | Waterzakken voor kraanbelastingstests |
|---|---|
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Laadcel | 10 tot 150 ton |
| Versterking | Nylonstof |
| materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Naam | Waterzakken voor belastingonderzoek |
|---|---|
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Kleur | Zwart, geel, oranje of als verzoek |
| Gebruik | Gewichtscontrole |
| Productnaam | water gewicht zak |
|---|---|
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Laadcel | 10 tot 150 ton |
| Capaciteit | 1T - 150T |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Versterking | Nylonstof |
| Materiaal | PVC -coatingstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Maritieme luchtzak |
|---|---|
| Materiaal | Hoog trekvermogen NR |
| Binnenste laag | Natuurlijk rubber |
| Buitenste laag | Natuurlijk rubber |
| Diameter | 0.5M-3.0M of op verzoek |
| Naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Functie | Superieure drijfvermogen |
| Naam van het product | Drijvende zakken |
|---|---|
| kenmerk | Superieure drijfkracht |
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Dikte | 0.4 mm-2.5 mm, of op aanvraag |
| Kleur | Zwart, geel, oranje of op aanvraag |
| Naam | Waterzakken voor belastingonderzoek |
|---|---|
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Versterking | Nylon stof |
| Lagen | 1-6-ply, of als verzoeka |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| naam | Waterzakken voor belastingonderzoek |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Deeltjes | 1-6Aanvragen of als verzoek |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |