| Ürün Adı | Denizci hava yastığı |
|---|---|
| Özellik | Güvenli ve Çevre Dostu |
| Malzeme | Yüksek Çekme NR |
| Standart | ISO14409:2011 |
| İç katman | Doğal Kauçuk |
| Ürün Adı | Denizci hava yastığı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Çekme NR |
| Standart | ISO14409:2011 |
| Özellik | Güvenli ve Çevre Dostu |
| Güçlendirme | Kord Kumaş Katmanı |
| Adı | Deniz kurtarma hava yastıkları |
|---|---|
| Özellik | Mükemmel yüzebilirlik |
| Malzeme | PVC kaplamalı polyester kumaş |
| Dayanıklılık | 1-100 TON |
| Standart | IMCA D016 |
| Adı | Deniz kurtarma hava yastıkları |
|---|---|
| Özellik | Mükemmel yüzebilirlik |
| Malzeme | PVC kaplamalı polyester kumaş |
| Dayanıklılık | 1-100 TON |
| Standart | IMCA D016 |
| Özellik | Dayanıklı yapı |
|---|---|
| Adı | Gemi Başlatma Balonu |
| Güçlendirme | Lastik Kord Kumaşı |
| Çekim Gücü | ≥18MPa |
| Sertlik | 60±10 Sahil A |
| Özellik | Dayanıklı yapı |
|---|---|
| Takviye | Lastik Kord Kumaşı |
| Çekme Dayanımı | ≥18MPa |
| Çap | 0.5M-3.0M veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Güçlü Doğal Kauçuk |
| Ürün adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Tip | Yastık |
| Renk | Siyah, sarı, turuncu veya istek olarak |
| Ürün adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Tip | Yastık |
| Renk | Siyah, sarı, turuncu veya istek olarak |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Ürün adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Ürün Adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Güçlendirme | Lastik Kord Kumaş Katmanı |
| Çapraz | 0,5M-3,0M veya İstek Olarak |
| Özellik | Dayanıklı yapı |
| Uzunluk | 3M-28M veya İstek Olarak |