| İsim | Ağır Güçlü Şişme Hava Yastıkları |
|---|---|
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Kullanım | Sualtı Hava Kaldırma, Kurtarma, Büyük Yüzdürücü |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| İsim | Ağır Güçlü Şişme Hava Yastıkları |
|---|---|
| Kullanım | Sualtı Hava Kaldırma, Kurtarma, Büyük Yüzdürücü |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Özellik | Yüksek düzeyde yüzdürme |
| İsim | Ağır Güçlü Şişme Hava Yastıkları |
|---|---|
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Özellik | Yüksek düzeyde yüzdürme |
| Vana | Enflasyon ve Basınç Serbest Bırakma |
| İsim | Ağır Güçlü Şişme Hava Yastıkları |
|---|---|
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Kullanım | Sualtı Hava Kaldırma, Kurtarma, Büyük Yüzdürücü |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| İsim | Ağır Güçlü Şişme Hava Yastıkları |
|---|---|
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Özellik | Yüksek düzeyde yüzdürme |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Ürün adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Tip | Yastık |
| Renk | Siyah, sarı, turuncu veya istek olarak |
| Ürün adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Tip | Yastık |
| Ürün adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |