| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussen |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Versterking | Nylonstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Versterking | Nylonstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Versterking | Nylonstof |
| functie | Duurzame en betrouwbare constructie |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Versterking | Nylonstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussen |
| Naam | maritieme rubberen airbags |
|---|---|
| functie | Veilig en milieuvriendelijk |
| Standaard | ISO14409:2011 |
| Buitenste laag | Natuurlijk rubber |
| Naam | maritieme rubberen airbags |
|---|---|
| Standaard | ISO14409:2011 |
| Buitenste laag | Natuurlijk rubber |
| Lengte | 3M-28M of op aanvraag |