| Nazwa | Podwodne torby podnoszące |
|---|---|
| Funkcja | Trwała konstrukcja |
| Tworzywo | Tkanina z powłoką PVC |
| Udźwig | 100kg do 60 ton |
| Typ | Ręcznik, spadochron, poduszka |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące |
|---|---|
| Funkcja | Trwała konstrukcja |
| Tworzywo | Tkanina z powłoką PVC |
| Udźwig | 100kg do 60 ton |
| Typ | Ręcznik, spadochron, poduszka |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące |
|---|---|
| Funkcja | Trwała konstrukcja |
| Tworzywo | Tkanina z powłoką PVC |
| Udźwig | 100kg do 60 ton |
| Typ | Ręcznik, spadochron, poduszka |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące |
|---|---|
| Funkcja | Trwała konstrukcja |
| Tworzywo | Tkanina z powłoką PVC |
| Udźwig | 100kg do 60 ton |
| Typ | Ręcznik, spadochron, poduszka |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące |
|---|---|
| Funkcja | Trwała konstrukcja |
| Tworzywo | Tkanina z powłoką PVC |
| Udźwig | 100kg do 60 ton |
| Typ | Ręcznik, spadochron, poduszka |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące powietrze |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina z powłoką PVC najwyższej klasy |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Pojemność podnoszenia | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące powietrze |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Pojemność podnoszenia | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Funkcja | Trwałe i niezawodne konstrukcje |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące powietrze |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższej jakości tkanina powleczona PVC |
| Pojemność podnoszenia | 200 kg do 50 ton |
| Funkcja | Najwyższa pływalność |
| Typ | Spadochron |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące powietrze |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższej jakości tkanina powleczona PVC |
| Pojemność podnoszenia | 200 kg do 50 ton |
| Warstwy | 1-6 wprost lub jako żądanie |
| Funkcja | Najwyższa pływalność |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące powietrze |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższej jakości tkanina powleczona PVC |
| Pojemność podnoszenia | 200 kg do 50 ton |
| Warstwy | 1-6 wprost lub jako żądanie |
| Funkcja | Najwyższa pływalność |