| Ονομα | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή |
| Υλικό | Υψηλότερο υλικό επικάλυψης PVC |
| Ανυψωτική ικανότητα | 100 kg έως 60 τόνους |
| Τύπος | Κυλινδρικό, Παραδοντικό, Πτέρυγα |
| Ονομα | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή |
| Υλικό | Υψηλότερο υλικό επικάλυψης PVC |
| Ανυψωτική ικανότητα | 100 kg έως 60 τόνους |
| Τύπος | Κυλινδρικό, Παραδοντικό, Πτέρυγα |
| Ονομα | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή |
| Υλικό | Υψηλότερο υλικό επικάλυψης PVC |
| Ανυψωτική ικανότητα | 100 kg έως 60 τόνους |
| Τύπος | Κυλινδρικό, Παραδοντικό, Πτέρυγα |
| Ονομα | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή |
| Υλικό | Υψηλότερο υλικό επικάλυψης PVC |
| Ανυψωτική ικανότητα | 100 kg έως 60 τόνους |
| Τύπος | Κυλινδρικό, Παραδοντικό, Πτέρυγα |
| Ονομα | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή |
| Υλικό | Υψηλότερο υλικό επικάλυψης PVC |
| Ανυψωτική ικανότητα | 100 kg έως 60 τόνους |
| Τύπος | Κυλινδρικό, Παραδοντικό, Πτέρυγα |
| Ονομα | Υποβρύχιες τσάντες ανελκυστήρων αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Τύπος | Μαξιλάρι |
| Ονομα | Υποβρύχιες τσάντες ανελκυστήρων αέρα |
|---|---|
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Τύπος | Μαξιλάρι |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική και αξιόπιστη κατασκευή |
| Ονομα | Υποβρύχιες τσάντες ανελκυστήρων αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Χαρακτηριστικό | Ανώτερη πλευστότητα |
| Τύπος | Αλεξίπτωτο |
| Ονομα | Υποβρύχιες τσάντες ανελκυστήρων αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Χαρακτηριστικό | Ανώτερη πλευστότητα |
| Ονομα | Υποβρύχιες τσάντες ανελκυστήρων αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Χαρακτηριστικό | Ανώτερη πλευστότητα |