| İsim | Sualtı kaldırma çantaları |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı |
| Malzeme | Üstün PVC kaplama kumaşı |
| Kaldırma kapasitesi | 100kg'dan 60 tona kadar |
| Tip | Silindrik, Paraşüt, Yastık |
| İsim | Sualtı kaldırma çantaları |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı |
| Malzeme | Üstün PVC kaplama kumaşı |
| Kaldırma kapasitesi | 100kg'dan 60 tona kadar |
| Tip | Silindrik, Paraşüt, Yastık |
| İsim | Sualtı kaldırma çantaları |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı |
| Malzeme | Üstün PVC kaplama kumaşı |
| Kaldırma kapasitesi | 100kg'dan 60 tona kadar |
| Tip | Silindrik, Paraşüt, Yastık |
| İsim | Sualtı kaldırma çantaları |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı |
| Malzeme | Üstün PVC kaplama kumaşı |
| Kaldırma kapasitesi | 100kg'dan 60 tona kadar |
| Tip | Silindrik, Paraşüt, Yastık |
| İsim | Sualtı kaldırma çantaları |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı |
| Malzeme | Üstün PVC kaplama kumaşı |
| Kaldırma kapasitesi | 100kg'dan 60 tona kadar |
| Tip | Silindrik, Paraşüt, Yastık |
| İsim | Sualtı Hava Taşıma Çantaları |
|---|---|
| Malzeme | En iyi kalite PVC kaplama kumaşı |
| Takviye | Naylon kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Tip | Yastık |
| İsim | Sualtı Hava Taşıma Çantaları |
|---|---|
| Takviye | Naylon kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Tip | Yastık |
| Özellik | Dayanıklı ve güvenilir yapı |
| İsim | Sualtı Hava Taşıma Çantaları |
|---|---|
| Malzeme | En iyi PVC kaplama kumaşı |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Özellik | Üstün yüzdürme |
| Tip | Paraşüt |
| İsim | Sualtı Hava Taşıma Çantaları |
|---|---|
| Malzeme | En iyi PVC kaplama kumaşı |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Katmanlar | 1-6ply veya istek olarak |
| Özellik | Üstün yüzdürme |
| İsim | Sualtı Hava Taşıma Çantaları |
|---|---|
| Malzeme | En iyi PVC kaplama kumaşı |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Katmanlar | 1-6ply veya istek olarak |
| Özellik | Üstün yüzdürme |