| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Warstwy | 1-6 warstw lub na żądanie |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| nazwisko | Podwodne torby podnoszące powietrze |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| Warstwy | 1-6 warstw lub na żądanie |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| Cechy | Trwała konstrukcja |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Cechy | Bezpieczeństwo i niezawodność |
|---|---|
| Materiał | Najwyższej jakości tkanina powlekana PCV |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Pojemność podnoszenia | 200kg do 50 ton |
| Rodzaj | Ręcznik, spadochron, poduszka |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne dla określonych rozmiarów i udźwigów |
| Standardowy | ISO9001, ISO14001 |
| Pojemność | 1 tona - 50 ton |
| Gęstość | 0,4 mm-1,2 mm lub na żądanie |
| Głębokość operacyjna | Do 100 metrów |
|---|---|
| Pojemność | 1 tona - 50 ton |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Certyfikaty | Zgodny z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa |
| Standardowy | ISO9001, ISO14001 |