| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Katmanlar | 1-6 Kat veya İstek Olarak |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Adı | Sualtı Hava Taşıma Çantaları |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| Katmanlar | 1-6 Kat veya İstek Olarak |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Özellik | Güvenlik ve Güvenilirlik |
|---|---|
| Malzeme | Birinci Sınıf PVC Kaplama Kumaş |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Taşınma Kapasitesi | 200kg'dan 50 tona kadar |
| Türü | Silindrik, Paraşüt, Yastık |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
|---|---|
| Özelleştirme | Belirli Boyutlar ve Kaldırma Kapasiteleri İçin Mevcuttur |
| Standart | ISO9001, ISO14001 |
| Kapasite | 1 ton - 50 ton |
| Kalınlığı | 0.4mm-1.2mm veya İsteğe göre |
| çalışma derinliği | 100 metreye kadar |
|---|---|
| Kapasite | 1 ton - 50 ton |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Sertifikalar | Uluslararası Güvenlik Standartlarına Uygun |
| Standart | ISO9001, ISO14001 |