| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| طبقات | 1-6Ply، أو حسب الطلب |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| الاسم | حقائب الرفع الجوي تحت الماء |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| طبقات | 1-6Ply، أو حسب الطلب |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| السمة | هيكل متين |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| السمة | السلامة والموثوقية |
|---|---|
| المواد | نسيج طلاء PVC من الدرجة الأولى |
| تعزيز | نسيج نايلون |
| قدرة الرفع | 200 كجم إلى 50 طن |
| النوع | أسطوانية، مظلة، وسادة |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| تعزيز | نسيج نايلون |
|---|---|
| التخصيص | متوفر بأحجام وقدرات رفع محددة |
| المعيار | ISO9001 ، ISO14001 |
| السعة | 1 طن - 50 طن |
| السماكة | 0.4mm-1.2mm، أو حسب الطلب |
| عمق التشغيل | يصل إلى 100 متر |
|---|---|
| السعة | 1 طن - 50 طن |
| تعزيز | نسيج نايلون |
| الشهادات | متوافق مع معايير السلامة الدولية |
| المعيار | ISO9001 ، ISO14001 |