| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Couches | 1-6S'il vous plaît, ou sur demande |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Nom | Sacs sous-marins d'ascenseur d'air |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| Couches | 1-6S'il vous plaît, ou sur demande |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| Caractéristique | Une construction durable |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Caractéristique | Sécurité et fiabilité |
|---|---|
| Matériel | Tissu de revêtement en PVC de première qualité |
| Renforcement | Tissu en nylon |
| Capacité de levage | 200 kg à 50 tonnes |
| Le type | cylindrique, parachute, oreiller |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Renforcement | Tissu en nylon |
|---|---|
| Personnalisation | Disponible pour des tailles et des capacités de levage spécifiques |
| La norme | ISO9001, ISO14001 |
| Capacité | 1 tonne - 50 tonnes |
| Épaisseur | 0.4 mm-1,2 mm, ou sur demande |
| Profondeur fonctionnante | Jusqu'à 100 mètres |
|---|---|
| Capacité | 1 tonne - 50 tonnes |
| Renforcement | Tissu en nylon |
| Certifications | Conforme aux normes internationales de sécurité |
| La norme | ISO9001, ISO14001 |