| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| ชั้น | 1-6Ply หรือตามคำขอ |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| ชื่อ | กระเป๋ายกอากาศใต้น้ํา |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| ชั้น | 1-6Ply หรือตามคำขอ |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| ลักษณะ | การก่อสร้างที่ทนทาน |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| ลักษณะ | ความ ปลอดภัย และ ความ น่า เชื่อถือ |
|---|---|
| วัสดุ | ผ้าเคลือบพีวีซีชั้นหนึ่ง |
| การเสริมแรง | ผ้าไนลอน |
| ความสามารถในการยก | 200 กก. ถึง 50 ตัน |
| ประเภท | แบบกระบอก ปาราชูต หมอน |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| การเสริมแรง | ผ้าไนลอน |
|---|---|
| การปรับแต่ง | มีให้เลือกสำหรับขนาดและความสามารถในการยกที่เฉพาะเจาะจง |
| มาตรฐาน | ISO9001, ISO14001 |
| ความจุ | 1 ตัน - 50 ตัน |
| ความหนา | 0.4 มม. - 1.2 มม. หรือตามคำขอ |
| ความลึกในการใช้งาน | สูงถึง 100 เมตร |
|---|---|
| ความจุ | 1 ตัน - 50 ตัน |
| การเสริมแรง | ผ้าไนลอน |
| การรับรอง | สอดคล้องกับมาตรฐานความปลอดภัยสากล |
| มาตรฐาน | ISO9001, ISO14001 |