| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| 層 | 1-6 頼むか 頼むか |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| 名前 | 水中空輸袋 |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| 層 | 1-6 頼むか 頼むか |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| 特徴 | 耐久 的 な 建築 |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| 特徴 | 安全 と 信頼性 |
|---|---|
| 材料 | 一流のPVCコーティング布 |
| 強化 | ナイロン生地 |
| 持ち上げ能力 | 200kgから50トン |
| タイプ | 円筒形 パラシュート 枕 |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| 強化 | ナイロン生地 |
|---|---|
| カスタマイズ | 特定 サイズ と 持ち上げ 能力 に 合わせる |
| スタンダード | ISO9001、ISO14001 |
| 容量 | 1トン - 50トン |
| 厚さ | 0.4mm-1.2mm,または要求に応じて |
| 作動の深さ | 100メートルまで |
|---|---|
| 容量 | 1トン - 50トン |
| 強化 | ナイロン生地 |
| 認証 | 国際 安全 基準 に 準拠 し て いる |
| スタンダード | ISO9001、ISO14001 |