| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| 레이어 | 1-6Ply, 또는 요청에 따라 |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| 이름 | 수면하에 있는 공기압 리프트 에어백 |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| 레이어 | 1-6Ply, 또는 요청에 따라 |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| 특징 | 내구성 구조 |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| 특징 | 안전성과 신뢰성 |
|---|---|
| 소재 | 일류 PVC 코팅 직물 |
| 보강 | 나일론 섬유 |
| 들어올림 능력 | 200kg ~ 50톤 |
| 종류 | 실린더형, 낙하산, 베개 |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| 보강 | 나일론 섬유 |
|---|---|
| 사용자 정의 | 특정 크기 및 리프팅 용량에 사용 가능 |
| 표준 | ISO9001, ISO14001 |
| 용량 | 1톤 - 50톤 |
| 두께 | 0.4mm-1.2mm, 또는 요청시 |
| 운영 깊이 | 최고 100까지 미터 |
|---|---|
| 용량 | 1톤 - 50톤 |
| 보강 | 나일론 섬유 |
| 인증서 | 국제 안전 표준 준수 |
| 표준 | ISO9001, ISO14001 |