| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Lapisan | 1-6Ply, atau Sesuai Permintaan |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| nama | Tas Angkat Udara Di Bawah Air |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| Lapisan | 1-6Ply, atau Sesuai Permintaan |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| Fitur | Konstruksi tahan lama |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Fitur | Keamanan dan Keandalan |
|---|---|
| Bahan | Kain Pelapis PVC Kelas Satu |
| Penguatan | Kain nilon |
| Kapasitas Angkat | 200kg hingga 50 ton |
| Jenis | Silinder, Parachute, Bantal |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Penguatan | Kain nilon |
|---|---|
| Pengaturan khusus | Tersedia Untuk Ukuran dan Kapasitas Angkat Tertentu |
| Standar | ISO9001, ISO14001 |
| Kapasitas | 1 ton - 50 ton |
| Ketebalan | 0.4mm-1.2mm, atau Sesuai Permintaan |
| Kedalaman operasi | Hingga 100 meter |
|---|---|
| Kapasitas | 1 ton - 50 ton |
| Penguatan | Kain nilon |
| Sertifikasi | Sesuai dengan Standar Keamanan Internasional |
| Standar | ISO9001, ISO14001 |