| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτημα |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Ονομασία | Υποβρύχιες τσάντες ανελκυστήρων αέρα |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτημα |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| Ειδικότητα | Διαρκής Κατασκευή |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια και Αξιόπιστη |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC πρώτης κατηγορίας |
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Κυλινδρικό, Παραδοντικό, Πτέρυγα |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμα για συγκεκριμένα μεγέθη και ανυψωτικές ικανότητες |
| Τύπος | ISO9001, ISO14001 |
| Δυναμικότητα | 1 τόνος - 50 τόνοι |
| Δάχος | 00,4 mm-1,2 mm, ή κατά παραγγελία |
| Λειτουργούν βάθος | Μέχρι 100 μέτρα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1 τόνος - 50 τόνοι |
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
| Πιστοποιητικά | Συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
| Τύπος | ISO9001, ISO14001 |